Слухати

В «ЛНР» коментують рішення уряду про перейменування міст на Донбасі / Новини на Громадському радіо

В «ЛНР» коментують рішення уряду про перейменування міст на Донбасі

19 лютого 2016 - 16:30
У незаконній та невизнаній «республіці» «плювали» на закони про декомунізацію і заявили, що не збираються перейменовувати населенні пункти

У незаконній «ЛНР» прокоментували рішення Верховної Ради України про перейменування міст на Донбасі з комуністичними назвами, зокрема і на непідконтрольній уряду території. 

«Мені і, впевнений, жителям Кіровська, плювати на те, що там Україна прийняла. Приймати рішення про перейменування того чи іншого населеного пункту може тільки Республіка і її жителі» — заявив Геннадій Карцев, який називає себе главою адміністрації підконтрольного бойовикам міста Кіровськ, повідомляє сайт ЛИЦ.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстровано два проекти постанови про перейменування населених пунктів на окупованих територіях в рамках виконання закону про декомунізацію, передає LB

Торез пропонується перейменувати в Чистякове, Красний Луч — у Кришталевий, Краснодон — у Сорокине, Свердловськ — у Довжанськ, Стаханове — в Кадіївку. Юнокомунарівськ буде перейменовано в Бунге, Кіровськ — у Хрестівку, Комсомольське — у Кальміуське, Вахрушеве — у Боково-Хрустальний, Петровське — у Петрове-Красносілля, Тельманове — у Бойківське.

На окупованій території Криму:

Місто Красноперекопськ планується перейменувати в Яни Капу («Нова Брама» кримськотатарською), селища Кіровське — в Іслям-Терек, Красногвардійське — в Курман, Леніне — в Єди-Кую, Радянське — в Ічки. Курортне селище Орджонікідзе під Феодосією стане Кайгадором.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+