Слухати

Пішов з життя італійський письменник і філософ Умберто Еко

20 лютого 2016 - 10:44
Італійський історик, медієвіст, філософ і письменник Умберто Еко, найбільш відомий своїм романом «Ім'я троянди», помер у віці 84 років
Пішов з життя італійський письменник і філософ Умберто Еко  / Новини на Громадському радіо

За словами представників його родини, письменник помер у п’ятницю ввечері у себе вдома, пише УНІАН.

Умберто Еко народився в невеликому місті недалеко від Туріну в 1932 році.

1954 року він закінчив Туринський університет, де вивчав середньовічну філософію та літературу.

Свій перший роман — «Ім’я троянди» — Еко опублікував у 1980 році. Ця книга згодом стала найвідомішою його літературною працею і була екранізована в 1986 році. Головну роль у фільмі зіграв Шон Коннері.

Сьомий та останній роман Умберто Еко — «Нульовий номер» — був опублікований в січні 2015 року.

Сам Еко вважав письменницьку діяльність не найважливішою частиною свого життя. «Я філософ. Я пишу романи тільки по вихідних» — говорив він.

Еко у 1988 році заснував департамент комунікацій в Університеті Сан-Марино. Він викладав теорію культури і естетику в університетах Мілану, Туріна та Флоренції.

Умберто Еко був почесним доктором багатьох університетів. Він написав велику кількість есе з філософії, мовознавства, семіотики, середньовічної естетики.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+