Слухати

У Росії створили сайт нібито для доносів у офіційні відомства

20 лютого 2016 - 19:35
Після заповнення сайт дякує за «пильність» і просить донощика не виїжджати за межі міста, допоки «куратор» не зв'яжеться з автором
У Росії створили сайт нібито для доносів у офіційні відомства / Новини на Громадському радіо

В Російській Федерації з’явився сайт під назвою «Росдонос», де можна розмістити донос на когось у різні офіційні відомства. Система сама допоможе вибрати відомство, до якого ви скаржитеся, трохи нижче є поле для докладного опису скарги. При цьому можна вказати своє ПІБ, а можна подати анонімно.

rosdonos.jpg

Росдонос / Росдонос
Росдонос
Росдонос

Після заповнення сайт дякує за «пильність» і просить донощика не виїжджати за межі міста, допоки «куратор» не зв’яжеться з автором. 

Деякі користувачі соцмереж вважають, що це фейк. Про сайт «Росдонос» коментує також журналіст Аркадій Бабченко 

 

Собираешься провести выходные, напиваясь с горя в одиночестве? Тогда не проходи мимо. Росдонос! Для тех, у кого жизнь не…

Опубліковано Аркадієм Бабченком 20 лютого 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+