Слухати

Звільнений представник України в ООН буде викладати в Єльському університеті

20 лютого 2016 - 17:58
Юрій Сергеєв очолював постійне представництво України при ООН з 2007 року
Звільнений представник України в ООН буде викладати в Єльському університеті / Новини на Громадському радіо

Представник України при ООН Юрій Сергеєв, якого звільнили у грудні минулого року, почне викладати у Єльському університеті у США. Про це дипломат написав на своєму Twitter: 

«На жаль, графік Міністра не дав змоги йому зустрітися зі мною на моє прохання. Ніяких пропозицій я не отримав з 9.12-дня Указу Президента. Тому вирішив вийти на пенсію і прийняв одне з багатьох запрошень, що надходили в останній місяць, — викладати в Йєльському університеті. — заявив Юрій Сергеєв. — Буду використовувати цю трибуну для донесення правди про Україну. Дякую всім, хто підтримував весь цей час. Залишаюся відданим вам усім», — додав він. 

Нагадаємо, новим постійним представником України при Організації Об’єднаних Націй став Володимир Єльченко, який від 2010 року був послом України в Росії. Президент Петро Порошенко звільнив Юрія Сергеєва, який очолював постійне представництво України при ООН з 2007 року.

Довідка: Єльський університет — один із найстаріших та найпрестижніших американських університетів, заснований Еліу Єлем. Розташований у місті Нью-Гейвен, штат Коннектикут. Приватний дослідницький університет США, третій з дев’яти колоніальних коледжів, заснованих до Війни за незалежність. Входить в «Лігу плюща», разом з Гарвардським і Прінстонським університетами складає так звану «Велику трійку». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+