Слухати

Диктатор КНДР відвідав навчання військових пілотів (фоторепортаж)

21 лютого 2016 - 14:10
Північно-корейська урядова агенція новин публікує промовистий фоторепортаж про те, як Кім Чен Ин був присутній на тренуванні пілотів країни
Диктатор КНДР відвідав навчання військових пілотів (фоторепортаж) / Новини на Громадському радіо

kim_koreya_litaky.jpg

Кім Чен Ин відвідує тренування пілотів 21 лютого 2016 року / KCHA
Кім Чен Ин відвідує тренування пілотів 21 лютого 2016 року
KCHA

Кім Чен Ин відвідав тренувальні вильоти трьох підрозділів корейських Повітряних і протиповітяних сил. За його наказом у повітря було піднято кілька типів винищувачів.

kim_koreya_litaky_1.jpg

Кім Чен Ин під час навчання пілотів 21 лютого 2016 року / KCNA
Кім Чен Ин під час навчання пілотів 21 лютого 2016 року
KCNA

Як повідомляє Корейська центральна агенція новин (KCNA), верховний головнокомандувач Корейської народної армії, залишився задоволений побаченим.

kim_koreya_litaky_2.jpg

Верховний лідер КНДР дивиться у бінокль на навчання винищувачів / KCNA
Верховний лідер КНДР дивиться у бінокль на навчання винищувачів
KCNA

Після огляду Кім Чен Ин заявив:

«Як я уже наголошував при кожній нагоді, коли я бачив навчання винищувачів, захист повітряного простору країни не залежить ані від погоди, ані від часу. Сучасна війна має відбутися за найгірших умов. Ось чому пілоти повинні здійснювати тренування на високому рівні ідеологічної свідомості, тим самим готуючись стати компетентними бойовими авіаторами, всепогодними пілотами, котрі здатні виконувати свій обов’язок повітряного бою за будь-яких несприятливих умов».

kim_koreya_litaky_4.jpg

Тренування пілотів винищувачів Повітряних і протиповітряних сил КНДР / KCNA
Тренування пілотів винищувачів Повітряних і протиповітряних сил КНДР
KCNA

Кім Чен Ин закликав пілотів інтенсифікувати тренування, піднявши рівень підготовки на  быльш високий рівень з нагоди Сьомого з’їзду Робочої партії Кореї.

kim_koreya_litaky_3.jpg

Літаки КНДР на навчанні у лютому 2016 році / KCNA
Літаки КНДР на навчанні у лютому 2016 році
KCNA

Кім Чен Ин отримав посаду Верховного лідера КНДР від батька, а той від свого батька. Фактично країна, яка називається народно-демократичною республікою, є спадковою монархією.

Раніше цього місяця КНДР запустила балістичну ракету, що викликало критику з боку Організації Об’єднаних Націй. Вважається, що КНДР має власну ядерну зброю. Кілька сусідніх країн вважає Пхеньян загрозою для своєї безпеки.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+