Слухати

Хто проводить «Віче» від «РПС» на Майдані? / Новини на Громадському радіо

Хто проводить «Віче» від «РПС» на Майдані?

21 лютого 2016 - 18:44
На Майдані Незалежності в Києві триває мітинг, проведення якого анонсували представники об'єднання «Революційні праві сили»

Участь в заході беруть близько 200 осіб. З імпровізованої сцени під стелою Незалежності представники «РПС« оголосили свої вимоги до влади:

«Українська влада не відповідає критеріям і вимогам Майдану. Ми заявляємо про створення оргкомітету «Віче народу України», — зачитав «резолюцію» »РПС« представник об’єднання Роман Липинський. Він додав, що це «попередній список вимог», й запропонував учасникам мітингу прийняти його за основу.

На сцені серед представників «РПС« були присутні екс-депутати Верховної Ради Степан Хмара і Юрій Кармазін, амністований Дмитро Павличенко, лідер автономних націоналістів Владислав Горанін, кілька священиків, командир штурмового взводу батальйону «Донбас».

Раніше, на брифінгу в готелі «Козацькій», в якому «РПС« розташував свій штаб, організатори розповіли, що від імені народу України вимагають відставки уряду та керівників силових відомств, перевиборів в Раду та звільнення політв’язнів. Також у «РПС» хочуть розірвання мінських угод та за введення військового стану. 

Серед організаторів «РПС« також є колишній учасник ультраправої організації «Білий молот» Антон Бондаренко та колишній командир батальйону «Айдар» та нардеп Сергій Мельничук.

На сцені періодично виступають із закликами до киян приносити дрова та підтримувати мітингарів. 

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, що в Києві на підтримку поліції у справі BMW прийшло 1500 людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+