Слухати

Після роботи мінських груп припинилися катування заручників — І. Геращенко

21 лютого 2016 - 08:51
Ірина Геращенко на своїй сторінці у соцмережі коротко описала свої враження від спілкування зі звільненими полоненими
Після роботи мінських груп припинилися катування заручників — І. Геращенко / Новини на Громадському радіо

«З важливого (і це дійсно нехай невелике, але значиме досягнення Мінську, яке відзначають і самі екс-заручники): після роботи мінських груп припинилися катування заручників. Це ще раз підтверджує, наскільки важлива публічна увага до теми полонених», — зазначила Ірина Геращенко.

«Я і досі під враженням від спілкування зі звільненими 20 лютого хлопцями. Пережите кожним і з них — тягне на роман. Вадим Кирпиченко за ці 7 місяців лише двічі був на вулиці , та й то вночі. І радів сороконіжці в підвалі, бо то була єдина жива істота. Інші хлопці згадували, як в камері вони «приютили» равлика, якого зняли з відра — туалету, занесеного ім якось вертухаями. Равлик був наймилішим створінням серед того жахіття, що іх оточувало в перші місяці полону. І дуже прикро, що в наших ЗМІ так мало історій про героів, про справжню мужність і силу духу. І так багато другорядного і другорядних. А герої, справжні — вони поряд», — додала депутатка.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що Україна і «ДНР» обмінялися полоненими у форматі «три на шість».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+