Слухати

«Азов» вигнав «Штаб РПС» через пияцтво

22 лютого 2016 - 20:38 256
В "Азові" заявляють, що представники Революційних правих сил (РПС) порушили «безалкогольну» умову користування їх приміщенням

Про це телеканалу «112 Україна» розповів представник громадського корпусу «Азов» Назар Кравченко.

Він зазначив, що приміщення молодіжного центру, яке вони надали в користування на прохання Міноборони та громадськості, щоб був звільнений готель «Козацький», який знаходиться на балансі Міноборони.

«Ми погодилися їм надати, але за однієї умови, що там не буде п’яних і з алкоголем, і будуть люди без зброї. Люди проходили, і незабаром почалася словесна перепалка, тому що був чийсь побратим, але у нього було відчутно запах алкоголю, і ми його не пустили. Вони почали, так скажемо, обурюватися, чому їх побратима не пускають, хоча він з перегаром, після цього вони покинули приміщення «, — розповів Кравченко.

При цьому він зазначив, що не знає, куди пішли люди, але вони отримали телефонний дзвінок від «якогось Сергія», який наказав не показувати рюкзаки для перевірки.

Нагадаємо, 20 лютого в Києві близько 50 осіб в камуфляжі зайняли ряд приміщень готелю «Козацький» на Майдані Незалежності. Готель «Козацький» належить Міністерству оборони. Вночі представники Міноборони і Міністерства внутрішніх справ (МВС) прибули в готель для переговорів з організаторами акції на Майдані. Пізніше правоохоронці покинули будівлю, активісти залишилися в готелі.

Після віче організатори акції на Майдані покинули готель.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+