Слухати

«Азов» вигнав «Штаб РПС» через пияцтво

22 лютого 2016 - 20:38
В "Азові" заявляють, що представники Революційних правих сил (РПС) порушили «безалкогольну» умову користування їх приміщенням
«Азов» вигнав «Штаб РПС» через пияцтво / Новини на Громадському радіо

Про це телеканалу «112 Україна» розповів представник громадського корпусу «Азов» Назар Кравченко.

Він зазначив, що приміщення молодіжного центру, яке вони надали в користування на прохання Міноборони та громадськості, щоб був звільнений готель «Козацький», який знаходиться на балансі Міноборони.

«Ми погодилися їм надати, але за однієї умови, що там не буде п’яних і з алкоголем, і будуть люди без зброї. Люди проходили, і незабаром почалася словесна перепалка, тому що був чийсь побратим, але у нього було відчутно запах алкоголю, і ми його не пустили. Вони почали, так скажемо, обурюватися, чому їх побратима не пускають, хоча він з перегаром, після цього вони покинули приміщення «, — розповів Кравченко.

При цьому він зазначив, що не знає, куди пішли люди, але вони отримали телефонний дзвінок від «якогось Сергія», який наказав не показувати рюкзаки для перевірки.

Нагадаємо, 20 лютого в Києві близько 50 осіб в камуфляжі зайняли ряд приміщень готелю «Козацький» на Майдані Незалежності. Готель «Козацький» належить Міністерству оборони. Вночі представники Міноборони і Міністерства внутрішніх справ (МВС) прибули в готель для переговорів з організаторами акції на Майдані. Пізніше правоохоронці покинули будівлю, активісти залишилися в готелі.

Після віче організатори акції на Майдані покинули готель.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+