Слухати

Крим могли захищати 10% військових півострова — депутати про стенограму РНБО

22 лютого 2016 - 15:24
За словами голови комітету ВР з питань безпеки Сергія Пашинського, обороняти Крим було важко, тому що 90% військовослужбовців півострова зрадили присязі
Крим могли захищати 10% військових півострова — депутати про стенограму РНБО / Новини на Громадському радіо

Комітет ВР з питань національної безпеки та оборони на своєму засіданні оголосили про оприлюднення стенограми засідання РНБО від 28 лютого 2014 року, напередодні анексії Криму.

Згідно зі стенограмою, на той момент в бойовій готовності в Україні було 5000 військових. Це «Громадському радіо» прокоментував народний депутат Іван Вінник.

«5000 військових на 46 мільйонну країну — це ганьба нашої держави. Півтори тисячі військових, з 20 тисяч, які готові були захищати Україну в Криму, нашу територію, це неприпустимо.

Депутат також виступив на засіданні з пропозицією використати на українську оборону 50 млрд гривень, заарештованих на рахунках Януковича. 

bezymyannyy_60.png

Сергій Пашинський / «Громадське радіо»
Сергій Пашинський
«Громадське радіо»

Копію стенограми запросив для комітету його голова Сергій Пашинський. Він зазначив, що скоро вона буде оприлюднена на сайті комітету ВР. Пашинський відмовився надавати критичні коментарі щодо дій РНБО на цьому засіданні.
 
«Було ще одне засідання РНБО, можливо його розсекретять… Я голосував за військовий стан», — ухилився від відповіді Сергій Пашинський.

За словами Пашинського, обороняти Крим було важко, тому що 90% військовослужбовців півострову зрадили присязі.
 

 

Повна СТЕНОГРАМА вже опублікована на сайті комітету.

«Громадське радіо» пропонує фрагменти з неї. 

Частина розмови про суперечки щодо військового стану:

 

Обговорення триває… Наступний уривок, вже заключна частина засідання.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+