Слухати

Ремонт у лікарні Щастя, де працює військовий шпиталь, оголосили завершеним / Новини на Громадському радіо

Ремонт у лікарні Щастя, де працює військовий шпиталь, оголосили завершеним

22 лютого 2016 - 17:57
Учасники незаконних збройних формувань так званої «ЛНР» обстрілювали район міста Щастя до вересня 2015 року, у лютому снаряди пошкодили будівлю лікарні

Як повідомляє Луганська військово-цивільна адміністрація, у місті Щастя управлінням капітального будівництва Луганської облдержадміністрації завершено відновлення Щастинської міської лікарні.

Місто розташовано безпосередньо у лінії розмежування й постійно перебуває під загрозою обстрілів, від самої лікарні до перших позицій бойовиків напряму менше кілометра. Після звільнення міста від бойовиків в лікарні базувалась медична служба батальйону «Айдар», наразі там перебуває 59-й військовий шпиталь.

Анестезіолог 59-го шпиталю Ігор Дейнеко розповів «Громадському радіо», що дійсно працювали дуже інтенсивно, перекрили дах та відремонтували терапевтичне відділення:

«Вікна були замінені раніше, одразу після обстрілу у лютому. Наразі завершили ремонт терапевтичного відділення, яке на час ремонту зайняло приміщення медслужби батальйону «Айдар» на першому поверсі. А зараз воно переїхало на інші площі. Візуально досить непогано».

12 752 261_10 204 512 202 680 130_624 419 090_o.jpg

Лікарня міста Щастя / Громадське радіо
Лікарня міста Щастя
Громадське радіо

Ігор каже, що наразі тих двох палат та холлу, що вони займають, вистачає для надання медичної допомоги військовослужбовцям, що дислокуються у цьому районі.

«Хотілось б розширитись, але в даних умовах відсутності активних бойових дій, місця вистачає. Зараз, в основному, поранених немає, є травмовані та ті, що мають загострення хронічних захворювань. Якщо військові потребують госпіталізації, їх евакуюють до лікарні в місті Сватовому», —  розповів Ігор Дейнеко.

12 773 086_10 204 512 202 200 118_4 327 677_o_2.jpg

Лікарня міста Щастя / Громадське радіо
Лікарня міста Щастя
Громадське радіо

11 лютого 2015 року лікарня під час обстрілу декілька снарядів попали по лікарні. У результаті було знищено автомобіль швидкої допомоги медичної служби «Айдар», яка у той час базувалась у приміщенні лікарні, пошкоджено корпус медичного закладу та вибито багато вікон. Тоді на допомогу прийшов колишній голова Луганської ВЦА Геннадій Москаль, й за рахунок області в лікарні встановили нові склопакети. Наприкінці серпня, не дивлячись на те, що обстріли з боку незаконних збройних формувань продовжувались, було розпочато капітальний ремонт, який наразі оголошено завершеним.

Марія Зав’ялова спеціально для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+