Слухати

У лікарні Дніпропетровська рятують бійців, що потрапили під вибух

22 лютого 2016 - 17:48
У неділю, 21 лютого 12 бійців з 14-ї бригади отримали мінно-вибухові травми, вони потрапили під вибух біля Мар'їнки. Трьох поранених терміново доставив до лікарні ім. Мечникова військовий гелікоптер
У лікарні Дніпропетровська рятують бійців, що потрапили під вибух / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» в Дніпропетровську.

Серед поранений — В’ячеслав, який в результаті вибуху втратив слух:

«Мы стоим на передовой. С передовой ехали за продуктами, чтобы продукты получить. И вот так получилось — что-то взорвалось, а что — непонятно. С 12 до часу мы ехали за продуктами и выходя с машины произошел взрыв. Откуда этот взрыв, мы не знали, сразу упали, кого осколками посекло, кому глазик удалили».

syava.jpg

В'ячеслав / «Громадське радіо»
В’ячеслав
«Громадське радіо»

Наразі загрози для життя бійців немає. Проте операції тривають. До роботи стали найкраші спеціалісти. Говорить головний лікар обласної клінічної лікарні Сергій Риженко:

«Помощь оказана в полном объеме, приехали лучшие врачи больницы Мечникова. Игорь,1992 года, минно-взрывная травма, травматическое поражение правого глаза, глаза нет, и проникающее ранение левого глаза. И Вячеслав 1978 года рождения… акубаротравма… он находится в микрохирургии уха. А третий — у него ранение туловища, ранение ног. И его ждет одна операция в госпитале».

ryzhenko_0.jpg

Сергій Риженко / «Громадське радіо»
Сергій Риженко
«Громадське радіо»

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+