Слухати

Чверть контрактників у Севастополі пішли в армію через агітацію та виставки зброї / Новини на Громадському радіо

Чверть контрактників у Севастополі пішли в армію через агітацію та виставки зброї

23 лютого 2016 - 16:09
Хлопців і дівчат призовного віку спокушають окладом у 17400 рублів – це близько 5 800 гривень, безкоштовним службовим житлом і безоплатним медичним обслуговуванням

Головна площа Севастополя сьогодні вщент забита військовою технікою – тут і танки, і БТР, і системи ППО. А головне – агітатори, які набирають нових контрактників просто на вулиці. 

img_0797_0.jpg

Військова виставка в Севастополі / Громадське радіо
Військова виставка в Севастополі
Громадське радіо

Організатори «військового містечка» порахували – минулого року чверть нових військовослужбовців в місті набрали до Чорноморського Флоту саме у такий спосіб. Хлопців і дівчат призовного віку спокушають окладом у 17 400 рублів – це близько 5800 гривень, безкоштовним службовим житлом і безоплатним медичним обслуговуванням.

«Должности начиная от рядового стрелка, заканчивая нашими кораблями, есть должности по 6-му тарифному разряду. Это и маршалы, и командиры взводов. Также на кораблях, также у нас есть воинские должности для мичманов, прапорщиков. Мы не ограничиваемся одним городом Севастополем и республикой Крым, то есть. Мы связываемся с любым таким же пунктом в РФ, если предъявляют желание проходить военную службу за пределами Крыма», – розповідає начальник служби відбору контрактників Сергій Горячковський. 

img_0809.jpg

Військова виставка в Севастополі / Громадське радіо
Військова виставка в Севастополі
Громадське радіо

Чи пропонують службу у гарячих точках – Сирії, Чечні чи Дагестані, агітатори не зізнаються. Проте не приховують – планують збільшити кількість виставок військової техніки та вуличних пунктів набору військових.

«Мы планируем на все массовые отдыхи, гуляния планируется выдвижение нашего агитационного пункта. В этом году на центральной площади это первая акция, уже было проведено три акции по высшим учебным заведениям, с выпускниками, которые будут выпускаться и получать высшее образование, о ихнем праве, о том, что они могут выбрать: либо по призыву один год, или по контракту два года. До конца февраля планируем провести акцию в оставшихся вузах», – каже Горячковський. 

На таких акціях доступ до техніки мають не лише потенційні контрактники, а й прості громадяни та навіть діти. В такий спосіб місцева влада виховує патріотизм до Росії і популяризує службу в армії.

img_0829.jpg

Військова виставка в Севастополі / Громадське радіо
Військова виставка в Севастополі
Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+