Слухати

Друг Нємцова Ілля Яшин презентував доповідь про Кадирова — приїхала поліція

23 лютого 2016 - 12:47
На презентації Ілля Яшин заявив, що його головна вимога — відсторонення Кадирова від влади і притягнення до відповідальності
Друг Нємцова Ілля Яшин презентував доповідь про Кадирова — приїхала поліція  / Новини на Громадському радіо

Сьогодні у Москві російський опозиціонер Ілля Яшин презентує свою доповідь про Рамзана Кадирова. Трансляцію забезпечила «Открытая Россия».  Зараз захід вже закінчився.

bez_imeni_29.png

Ілля Яшин /
Ілля Яшин

«На території Росії за останні роки сформувалося наша місцева ісламська держава. Відокремлений „чеченський халіфат“ живе за своїми традиціями і законами, при цьому справно отримує мільярдні субсидії з російського бюджету. Глава Чечні Рамзан Кадиров купається в розкоші, реалізуючи політику пріоритету деяких шаріатських норм над російськими законами, і нарощує свою військову міць. Бойовики з Чечні здійснюють терористичні атаки на опонентів Кадирова і в Москві, і за межами Росії», — йдеться у вступі до доповіді.

bez_imeni1.png

Поліція на перезентації /
Поліція на перезентації

У восьми розділах Ілля Яшин аналізує шлях Рамзана Кадирова від бойовика, який воював в 1990-і проти російської армії, до лідера створеного в Чечні квазідержавного кримінального режиму, який спирається на величезні дотації з федерального бюджету, радикальну ісламізацію республіки і приватну армію, віддану особисто Кадирову, і створює ризики нової війни в Росії.

bez_imeni_28.png

Доповідь /
Доповідь

 

Полный текст доклада «Угроза национальной безопасности» опубликован на нашем сайте:

Опубліковано Ilya Yashin 23 лютого 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+