Слухати

Київська влада відмовила родині Стуса з Донбасу в наданні житла / Новини на Громадському радіо

Київська влада відмовила родині Стуса з Донбасу в наданні житла

23 лютого 2016 - 09:55
Рідні Стуса раніше жили за 5 км від ДАП, зараз приїхали до Києва

Про це повідомляє на свої сторінці у соцмережі Ольга Герасим’юк. Вона опублікувала відповідь КМДА на звернення Національної спілки письменників про надання житла родині сестри Василя Стуса Марії Семенівні.  Марія Стус з родиною переїхала в Київ, коли почали найзапекліші бої під Донецьким аеропортом. Рідні Стуса жили за 5 км від ДАП.

«Василь Стус у своїх табірних зошитах просив усіх добрих людей не полишати маму його й сестру Марію, помогти їм, підтримати їх у горі… І от літня вже Марія мусить втікати з Донецька до Києва, з онучкою, що вагітною втікала, боячись, що дитині гуркіт Градів життя поламає ще в лоні… Вона мусить наймати квартиру — всі гроші сплачувати за житло, жити впроголодь… Казала мені — наша сім’я завжди голодувала, Вася був такий худий! І спить зараз Марія на підлозі…І от як тут можна спокійно, поговоривши з нею, побачивши цю горду людину, що не скаже, як ій гірко, — як читати оцю бумажку, яку надряпали в Київській мерії», — пише Ольга Герасим’юк.

Згідно відповіді, «приміщення надаються лише «громадянам, які внесені до реєстру громадян, які потребують поліпшення умов». 

«Відповідно до пункту 15 правил на квартирний облік беруться потребуючі поліпшення житлових умов громадяни, які постійно проживають, а також зареєстровані у даному населеному пункті», — зазначається у відповіді мерії. 

12 698 470_10 204 297 522 718 746_3 172 886 330 185 649 576_o.jpg

Відповідь мерії / З Facebook Ольги Герасим'юк
Відповідь мерії
З Facebook Ольги Герасим’юк

 

 

Тут таке… Не дає спати…Василь Стус у своіх табірних зошитах просив усіх добрих людей не полишати маму його й сестру…

Опубліковано Ольгою Герасим’юк 22 лютого 2016 р.

Інтерв’ю «Громадського радіо» з Марією Стус слухайте і читайте за посиланням. Вона розповіла про непросте життя у столиці після вимушеного переїзду з рідного Донбасу та згадала дитинство.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+