Слухати

На Дніпропетровщині рідні загиблих в АТО отримають безкоштовний проїзд

23 лютого 2016 - 16:42
Показавши водію спеціальну картку — «Родина героя» — сім’ї загиблих бійців АТО зможуть безоплатно їздити на всіх міжміських та приміських маршрутах
На Дніпропетровщині рідні загиблих в АТО отримають безкоштовний проїзд / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» з Дніпропетровська.

«В Центре помощи участникам АТО при Днепропетровской ОГА начинают выдаваться вот такие карты. Это карты членов семей погибших воинов в зоне АТО, по которым члены семей воинов будут ездить бесплатно в пригородном транспорте», — повідомив «Громадському радіо« радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрй Голік.

kartka3_0.jpg

Картка «Родина героя» / «Громадське радіо»
Картка «Родина героя»
«Громадське радіо»

Перші десять карток вже видано членам родин загиблих на руки. Далі Центр допомоги учасникам АТО розповсюджуватиме картки через свої філії у містах та районах. Дві сотні екземплярів відправлено до Кривого Рогу. В ОДА обіцяють довести справу до кінця за два тижні:

«В нашей области 451 человек погиб в зоне АТО и 880 членов семей, кому будут выданы такие карточки. Карточки именные. Я надеюсь, что за 2 недели мы их выдадим. Карточки будут действовать до конца 2016 года», — сказав Юрій Голік. 

Щоб скористатися правом безкоштовного проїзду, власнику картки потрібно буде показати водію також посвідчення члена родини загиблого бійця АТО.

На кожному з проїзних вказані телефони Центру допомоги бійцям АТО, управління інфраструктури ОДА та автовокзалу.

Проект з картками — ідея громадської організації «Всеукраїнська спілка воїнів АТО», яку підтримали автопідприємства області. Відповідний меморандум вони підписали минулого тижня.  

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+