Слухати

Надія Савченко передала листівку президенту Литви

23 лютого 2016 - 13:11
Льотчиця дякує Далі Грибаускайте за «непохитність і відданість ідеалам звільнення націй і народів від тиску російського імперства»
Надія Савченко передала листівку президенту Литви / Новини на Громадському радіо

Українська льотчиця Надія Савченко, яку незаконно судять в Росії, написала листівку для президента Литви Далі Грибаускайте. 

Допис про це у Facebook поширила сестра Надії Віра Савченко.

«Даля Грибаускайте, Щиро дякую Вам та Вашому литовському народу за дружбу та підтримку українців і України. Захоплююся особистою Вашою непохитністю і відданість ідеалам звільнення націй і народів від тиску російського імперства. Безмежно вдячна за стійкість і послідовність Ваших дій, за те, що ніколи не відступаєте назад. Надія Савченко. в’язниця, Росія, лютий, 2016р», — написала Надія Савченко. 

Дадя Грибаускайте,Щиро дякую Вам та Вашому литовському народу за дружбу та підтримку українців і України.Захоплююся ос…

Опубліковано Надія Савченко — Nadiia Savchenko 22 лютого 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+