Слухати

СБУ повідомляє про акції протесту на окупованій Донеччині

23 лютого 2016 - 19:23
Луганські шахтарі з жовтня минулого року не отримують зарплати, оскільки заборгованість «Луганськвугілля» становить 480 мільйонів рублів
СБУ повідомляє про акції протесту на окупованій Донеччині / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив керівник апарату голови Служби безпеки України Олександр Ткачук.

За його словами, це спричинило 15 акцій протесту у регіоні.

Окрім того, стихійні мітинги через погіршення криміногенної ситуації відбулися у Ровеньках, Свердловську та Зоринську.

- Зокрема, до окремих кримінальних дій у відношенні як до підприємців, так і звичайних людей причетні співробітники так званої «народної міліції» та «МГБ ЛНР», — повідомив Ткачук.

У Луганську ж, як за його словами, керівники «ЛНР» звинуватили бізнесменів Ландика, Запруцького, Буйницького та Тригебу у тому, що вони організовують мітинги проти них. За вказівкою лідера «Республіки» Олександра Плотницького, цих людей оголошено у розшук.

Представник СбУ також повідомив, що з підприємців Докучаєвська самопроголошена влада вимагає гроші, загалом хочуть зібрати 300 тисяч рублів.

Не все у порядку, за словами Ткачука, і у рядах бойовиків. Зокрема, у першому батальйоні першого армійського корпусу СБУ зафіксувало масове дезертирство. Цей підрозділ дислокується у селищі Зайцево, що недалеко від Горлівки.

Також у Службі безпеки занепокоєні наказом керівника «ДНР» Олександра Захарченка перемістити лікарів з донецьких медзакладів до Горлівки та Єнакієвого. Натомість, у цих містах збираються звільнити усі місця, щоб ці заклади мали можливість приймати поранених.  Інформації, чи готують бойовики наступ, наразі немає.

Вікторія Топол для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+