Слухати

У малих населених пунктах «ЛНР» закривають аптеки

23 лютого 2016 - 14:37
У маленьких населених пунктах на окупованій території Луганської області закривають аптеки
У малих населених пунктах «ЛНР» закривають аптеки / Новини на Громадському радіо

Як повідомило поінформоване джерело, за негласним розпорядженням «МОЗ ЛНР», що залишаться аптечні пункти тільки в райцентрах, повідомляє informator.lg.ua.

За словами жителя Свердловського району, який не побажав називати свого імені, прикордонне місто Червонопартизанськ (населення трохи більше 8 000 людей) залишилось без аптеки. Найближча знаходиться в Свердловську. Доїхати до неї коштує 17 рублів 50 копійок.

«В обидва кінці — 35 рублів. З Новоборовиці (село в Свердловському районі) пенсіонери особливо не наїздяться», — прокоментував співрозмовник.

На території «ЛНР» значна частина аптек входить до мережі «Фармація», контрольовану Ігорем Плотницьким.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+