Слухати

Військові звіти «ДНР» готують в Росії — Скібіцький

23 лютого 2016 - 13:32
Едуарду Басурину, так званому «замміністру оборони» «ДНР», допомагають писати доповіді російські представники
Військові звіти «ДНР» готують в Росії — Скібіцький / Новини на Громадському радіо

Військові зведення в «ДНР» готують в Росії. Про це в ефірі «Громадського радіо» заявив  Вадим Скібіцький з Головного управління розвідки.

«Хто готує йому це зведення, є дані, що безпосередню участь в цих зведеннях беруть російські представники. В Южному окрузі є управління, яке займається цими питаннями», — заявив Вадим Скібіцький.

Він також додав, що недостовірної інформації ГУР не подає. 

Журналісти «Громадського радіо» також запитало про ймовірний напад бойовиків на Мар’їнку. За словами Скібіцького, для нападу на Мар’їнку необхідно пригнати артилерію та інше важке озброєння.  

«Якщо буде активне переміщення техніки в цей район, буде попереджена громадськість, партнери західних країн», — зазначив він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+