Слухати

З Кривого Рогу жінок відправляли у сексуальне рабство

23 лютого 2016 - 16:13
Співробітники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, затримали зловмисника, від дій якого постраждали чотири дівчини, в тому числі — одна неповнолітня
З Кривого Рогу жінок відправляли у сексуальне рабство / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» з Дніпропетровська.

В Управлінні боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, розповідать: прибуваючи до Російської Федерації, дівчата починали працювати повіями.

«Примерно в январе нами была получена оперативная информация, что житель Кривого Рога занимается вербовкой молодых девушек привлекательной внешности. Мы получили подтверждение, что девушки вывозятся для дальнейшей сексуальной эксплутации. По приезду на место девушкам предоставлялось жилье. У них изымались их документы — соответственно, паспорта», — розповів заступник начальника управління по боротьбі з торгівлею людьми ГУНП у Дніпропетровській області Сергій Рубан. 

postazhdala_0_0.jpg

Постраждала /
Постраждала
Громадське радіо

Серед постраждалих — жителька Кривого Рогу Анастасія. Дівчина знайшла інформацію про працевлаштування масажисткою та косметологом у Москві на одному з сайтів:

«Здесь у нас в Кривом Роге негде устроиться. Там предложили хорошие деньги. Поэтому я согласилась поехать. Я ехала туда с двумя подружками, с которыми мы должны были работать в одном и том же салоне. Когда я уже ехала, по пути меня сотрудники полиции сняли с маршрута и объяснили, что меня везли в сексуальное рабство, для предоставления интимных услуг». 

Трьох дівчат зняли з потяга. Ще одну вдалося визволити безпосередньо із сексуального рабства:

«Было проведено задержание преступника по месту жительства и пресечение незаконного вывоза девушек за границу. Одна девушка все-таки попала в сексуальную эксплуатацию. Но в связи с тем, что с ней удалось связаться, она успела уехать», — повідомив Сергій Рубан.

Наразі зловмисника затримано та поміщено під варту. Йому загрожує покарання за ст. 149 Кримінального кодексу України.

«Преступнику объявлено подозрение. В отношении него выбрана мера пресечения «содержание под стражей». Санкция статьи предусматривает лишение свободы до 15 лет», — наголосив заступник начальника управління по боротьбі з торгівлею людьми ГУНП у Дніпропетровській області Сергій Рубан. 

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+