Слухати

Дітям в «ЛНР» розповідають про Великого Свина, Жадібного Кролика і Гидкого Турчина

24 лютого 2016 - 17:11
На підконтрольній бойовикам території Луганської області видають дитячий пропагандистський журнал, де змальовують образ добра і зла в політичному контексті
Дітям в «ЛНР» розповідають про Великого Свина, Жадібного Кролика і Гидкого Турчина / Новини на Громадському радіо

У підконтрольному бойовикам Луганську презентували перший дитячий журнал під назвою «Ввічливі чоловічки» («Вежливые человечки»), передає ЛІЦ.

Як зазначив головний редактор видання Сергій Колесников, основною метою пропагандистського журналу є «духовно-патріотичне виховання» дітей.

w620h420wm.jpg

Журнал «Ввічливі чоловічки» / ЛІЦ
Журнал «Ввічливі чоловічки»
ЛІЦ

«Тато» розповідає сину, що «бути добрим — замало». 

w620h420wm-3_0.jpg

«Татові поради» на прапорі РФ / ЛІЦ
«Татові поради» на прапорі РФ
ЛІЦ

Уривок з «твору»: «И стали Большой Свин, Жадный Кролик и Гадкий Турчин сеять укроп. Почти всю страну засеяли. Вырос укроп большой, собой солнце затмил, всю радость из людей выжал…»

w620h420wm-2.jpg

Очевидно так дітям зображують уособлення зла / ЛІЦ
Очевидно так дітям зображують уособлення зла
ЛІЦ

За його словами, зразком для першого в незаконній «ЛНР» дитячого журналу став радянський журнал «Веселі картинки». Він виходив в СРСР щомісяця з вересня 1956 року до початку 90-х років і був розрахований на дітей віком від 4 до 10 років. Журнал включав вірші і розповіді, настільні ігри, комікси, ребуси, жарти, загадки.

Журнал «Ввічливі чоловічки» буде виходити один раз на місяць, початковий тираж становитиме 1000 примірників.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+