Слухати

Міністр Квіт видав свою англомовну книгу про освіту в Україні

24 лютого 2016 - 10:13
Сергій Квіт повідомив, що вийшла його нова англомовна книга «Фронт цивілізацій: освіта в Україні»
Міністр Квіт видав свою англомовну книгу про освіту в Україні / Новини на Громадському радіо

Посилання на анотацію до книги міністр освіти Сергій Квіт опублікував на своєму Facebook. 

«Цей збірник раніше опублікованих статей, блогів, виступів, оглядів та есеїв Сергія Квіта призначений для інформування іноземної аудиторії про події і проблеми в Україні та пов’язані з Україною починаючи з 2008 року. Деякі матеріали були опубліковані на сайті University World News за 20122014 рр., інші свого часу були представлені як виступи і публікації в Австралії, США, Канаді, Великобританії, Німеччині, Фінляндії, Польщі, Бельгії та, звичайно, в Україні», — йдеться в описі книги на сайті Видавничого дому Києво-Могилянської академії.

Книжка складається з чотирьох розділів: Ідеологія, Світові університетські новини, Значення університету та Герменевтика і масові комунікації. Збірник охоплює широке коло тем: від освітніх реформ і драматичних соціальних змін останніх років до більш філософських і глобальних проблем.

Книгу можна замовити за 80 гривень. 

bez_imeni_30.png

Нова книга Сергія Квіта /
Нова книга Сергія Квіта

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+