Слухати

На Мелітопольському телеканалі пояснили, чому показали Україну без Криму

24 лютого 2016 - 14:52
Директор Мелітопольської телекомпанії «НТВ-плюс» Олег Шостак назвав публікацію карти України без вказівки на неї території Криму «технічною помилкою»
На Мелітопольському телеканалі пояснили, чому показали Україну без Криму  / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляється в листі керівництва телеканалу, яке в Фейсбуці опублікувала радник міністра інформаційної політики України з питань Криму Еміне Джеппар ,пишуть Крим.Реалії.

«Була продемонстрована карта, яку взяли з інтернету, таким чином допустивши, виключно технічну помилку», — йдеться в листі.

На телеканалі також повідомили, що 24 лютого в ефір вийде сюжет з виправленою картою і також з роз’ясненням ситуації.

«Вже сьогодні з ранку директор телеканалу Шостак Олег Леонідович подзвонив і сказав, що це була технічна помилка. Запевнив в тому, що позиція телеканалу однозначна: «Крим — це Україна». Вони принесли свої вибачення. Сьогодні повинна отримати офіційний лист, в якому телеканал викладе причини виходу подібного сюжету і принесе свої вибачення », — написала Джеппар.

Телеканал показав карту України без Криму 13 лютого в сюжеті підсумкової програми «Регіон. Підсумки».

 

Письмо от редакции телеканала «МТВ-плюс » по поводу сюжета, где Крым оказался частью РФ

Опубликовано Emine Dzheppar 24 февраля 2016 г.
 

ВАЖНО!Вчера в СМИ пошла новость о том,что мелитопольский телеканал «МТВ плюс» в своем сюжете об Украине » соскочившей с…

Опубликовано Emine Dzheppar 24 февраля 2016 г.

Українська сторона неодноразово оскаржувала публікації карти України без вказівки приналежності до неї Кримського півострова. Це стосувалося зарубіжних видавництв. Після втручання України помилки були виправлені.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+