Слухати

Тука закликав жителів Рубіжного зберігати спокій

24 лютого 2016 - 11:32
За словами голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки жителям міста краще не відставки міського голови вимагати, а наполягати, щоб він виконував свої обіцянки виборцям
Тука закликав жителів Рубіжного зберігати спокій / Новини на Громадському радіо

«З повагою ставлячись до вашого вибору, пропоную вам перенаправити ваше незадоволення діями/бездіяльністю мера з вимог його відставки на вимоги до нього щодо виконання своїх обіцянок», — написав він.

«Я обіцяю вам зустрітись і з мером, і з депутатами міста аби обговорити ті проблеми, які вас турбують. Я вивчу питання щодо подальшого існування спортивного комплексу, який я відвідав на днях. Прошу вас зберегати спокій в місті», — додав він.

 

 

Наражаючись на чергові звинувачення в «продажності ригам», не можу не звернутись до рубіжан.Друзі!З повагою ставлячись…

Опубликовано Георгій Тукой 23 февраля 2016 г.

 

Вчора, 23 лютого, у Рубіжному жителі збирали підписи за відставку міського голови.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+