Слухати

У Луганській області стартував відбір до спецпідрозділу «КОРД»

24 лютого 2016 - 09:35
Для участі у відборі подали заявки «добробатівці», бійці різних поліцейських спецпідрозділів
У Луганській області стартував відбір до спецпідрозділу «КОРД» / Новини на Громадському радіо

У конкурсі беруть участь кандидати з високим рівнем фізпідготовки, витривалості і психологічною витримкою, пише 06452.com.ua.

Першим випробування — подолати дистанцію за певний відрізок часу. Через десять хвилин вони здавали тести Купера. Після нетривалого відпочинку на чоловіків чекала перекладина.

Ті, хто пройшов цей відбірковий етап, далі будуть показувати свій рівень вогневої підготовки. Далі чекає психологічне тестування, 5-денний курс виживання і перевірка на детекторі.

Кандидати, що пройшли відбір, будуть поділені на 3 групи, щодо моральних і фізичних якостей — А, В, С. Перша група буде штурмовим підрозділом. Друга — завдання із захисту свідків. А потрапили до третьої групи вирішуватимуть завдання із захисту суспільної безпеки під час масових заходів.

Бійці будуть два місяці проходити базовий навчальний курс під посиленим наглядом інструкторів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+