Слухати

У мережі збирають підписи за надання квартири сестрі Стуса з Донбасу / Новини на Громадському радіо

У мережі збирають підписи за надання квартири сестрі Стуса з Донбасу

24 лютого 2016 - 12:07
Після того, як КМДА відмовила Спілці письменників у наданні житла для родини сестри Стуса з Донбасу, люди організували збір підписів

Путова Ганна ініціювала старт збору підписів на сайті Київської міської державної адміністрації під петицією «Надати квартиру сестрі Василя Стуса Стус Марії Семенівні».

«Сестра геніального українського поета Василя Стуса Марія Семенівна Стус вимушена була переселитися з рідного Донбасу внаслідок військових дій, які розгорнулися на її малій батьківщині. У Києві вона з сім’єю живе у вкрай скрутних умовах, винаймаючи квартиру, на що витрачається більша частина їх доходів. Сестра великого провісника волі України спить на долівці та голодує. На звернення М. С. Стус до Київської міської адміністрації від 17.09.2015 із проханням про надання житла, нею було отримано відповідь КМДА від 03.12.2015, якою їй у позачерговому наданні житла було відмовлено. Виконуючи заповіт Василя Стуса, який, перебуваючи у місцях позбавлення волі, просив добрих людей подбати про його рідних, вимагаємо від Київської міської адміністрації та персонально від мера Віталія Кличка негайно вжити заходів щодо надання Стус Марії Семенівні житла у м. Києві позачергово та у найкоротший термін», — зазначається в петиції

Раніше «Громадське радіо» передавало, що київська влада відмовила родині Стуса з Донбасу в наданні житла. Марія Стус з родиною переїхала в Київ, коли почали найзапекліші бої під Донецьким аеропортом. Рідні Стуса жили за 5 км від ДАП.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+