Слухати

У Рубіжному жителі збирали підписи за відставку міського голови / Новини на Громадському радіо

У Рубіжному жителі збирали підписи за відставку міського голови

24 лютого 2016 - 11:18
23 лютого в місті Рубіжне місцеві жителі заявили про те, що хочуть зняти міського голову Сергія Хортіва з займаної ним посади

Про це на зборах батьківського комітету школи №6 заявили учасники, повідомляє місцеве видання «Трибун».

«За невиконання передвиборчої програми, ігнорування жителів міста Рубіжне, відсутність професіоналізму, соціальної справедливості, гласності, пріоритету прав і свобод людини і громадянина, вимагаємо відставки міського голови Хортіва С.І.», — сказано в підписному листі.

rubizhne2.jpg

Підписний лист / Трібун
Підписний лист
Трібун

rubizhne3.jpg

Підписи / Трібун
Підписи
Трібун

За попередніми підрахунками лист підписали близько 200 людей. За словами жителів міста збір продовжитися і сьогодні.

Таким чином на Луганщині зараз два великих міста залишились без міських голів. Міського голову Старобільська Володимира Живаго було вбито 22 лютого. На території міськвиконкому його, з травмованою головою, знайшов сторож, коли обходив територію.

16 лютого у Сєвєродонецьку депутати міськради висловили недовіру міському голові Валентину Казакову та відправили його у відставку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+