Слухати

Злякавшись обстрілів, бойовик звернувся до СБУ, щоб повернули його додому

24 лютого 2016 - 10:44
Житель Слов'янського району Донецької області звернувся до СБУ з бажанням скористатись програмою «На тебе чекають вдома»
Злякавшись обстрілів, бойовик звернувся до СБУ, щоб повернули його додому / Новини на Громадському радіо

За його словами, у 2014 році він, будучи членом одного з місцевих осередків Донецького козацтва та підтримуючи ідею «руcского міра», приєднався до незаконних збройних формувань «ДНР». Зі зброєю в руках він ніс службу на блокпостах.

«Потрапивши під обстріл, бойовик усвідомив хибність свого вчинку, з часом розчарувався в ідеях новоствореної псевдореспубліки, вирішив кинути зброю та самовільно залишити бойовиків. При першій нагоді, приєднавшись до групи біженців, він виїхав до Росії», — зазначають у прес-центрі СБУ.

Дізнавшись від рідних про програму Служби безпеки України «На тебе чекають вдома», чоловік вирішив скористатись її умовами та повернутись на підконтрольну Україні територію.

«СБ України перевіряє діяльність чоловіка в незаконних збройних формуваннях. Колишній бойовик після завершення слідчих дій зможе повернутися до мирного життя на вільних від терористів територіях України», — зазначають у службі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+