Слухати

На Харківщині СБУ попередила підрив потягу / Новини на Громадському радіо

На Харківщині СБУ попередила підрив потягу

25 лютого 2016 - 14:47
Служба безпеки України затримала колишнього працівника міліції, який замінував залізничний міст на перегоні "Павлоград-Лозова".

Служба безпеки України затримала колишнього працівника міліції, який замінував залізничний міст на перегоні «Павлоград-Лозова».

Співробітники Управління СБ України в Харківській області затримали диверсанта безпосередньо після закладення вибухівки. Для підриву зловмисник намагався використатидесятикілограмову протитанкову міну ТМ-62 з таймером у мобільному телефоні. Вибух був запрограмований на час проходження пасажирського потягу «Одеса-Костянтинівка», в якому знаходилося понад 500 пасажирів.

Терористу повідомлено про підозру за ст. 113 (диверсія) Кримінального кодексу України.

pm752image002.jpg

Затриманий / СБУ
Затриманий
СБУ

pm151image004.jpg

Вилучена вибухівка / СБУ
Вилучена вибухівка
СБУ

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+