Слухати

Марія Варфоломеєва в Луганську у важкому стані, важить майже 30 кілограмів

26 лютого 2016 - 20:57
Як повідомили звільнені з полону «ЛНР» 26 лютого цивільні особи, луганську фотожурналістку ще вчора готували передати СБУ
Марія Варфоломеєва в Луганську у важкому стані, важить майже 30 кілограмів / Новини на Громадському радіо

varfolomeyeva_0_0_0_0_0.jpg

Марія Варфоломеєва на допиті в Луганську, 2015 рік /
Марія Варфоломеєва на допиті в Луганську, 2015 рік

«Напередодні полонені все разом обідали і бачили Машу. За їхніми спостереженнями виглядає дівчина погано, важить близько 30 кг. Її тримають в окремій одиночній камері у підвалі без світла. Чоловіки оцінили психологічний стан луганчанки як поганий. Причин того, чому Машу не привезли на обмін не знають», — повідомляє журналістка Ірина Коростельова, пише informator.lg.ua.

«Не називають конкретних обставин і представники обмінної групи. Всі говорять про складнощі в переговорному процесі, але докладних коментарів не дають. За словами Ірини Геращенко, вони сподіваються, що буквально в найближчі дні вдасться досягти прогресу в цих переговорах і Машу віддадуть» —повідомляє Ірина Коростельова.

Сьогодні з’явилась інформація про нібито звільнення Марії Варфоломеєвої, але її швидко спростували.

Луганська фотограф-стрінгер Марія Варфоломеєва перебуває у полоні луганських бойовиків уже понад рік. Дівчині закидають шпигунство на користь української армії та належність до організації «Правий сектор».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+