Слухати

На Хмельницького працюють 208 рятувальників — врятовано 6 осіб

26 лютого 2016 - 09:46
При пошукових роботах використовується тепловізор та запроваджуються хвилини тиші
На Хмельницького працюють 208 рятувальників — врятовано 6 осіб / Новини на Громадському радіо

Пошуково-рятувальні роботи у заваленому будинку на Хмельницького в Києві проводяться безперервно. Вже врятовано 6 осіб. На місці події працюють 28 од. техніки та 208 чол., повідомляє прес-служба ДСНС України.

25 лютого, о 15:58 по вул. Богдана Хмельницького, 14 у Шевченківському районі м. Києва, у відселеному п’ятиповерховому будинку під час розбирання внутрішньої стіни сталося обрушення перекриттів з п’ятого по перший поверх.

О 16:50 — врятовано 1 особу, о 17:15 — врятовано 1 особу, о 17:40 — врятовано дві особи. Людей доставлено до лікарні.
О 19:10 з-під завалів вивільнено ще одну особу, яку направлено до лікарні.Пошуково-рятувальні роботи тривають.

На місці події працюють 21 од. техніки та 120 чол., у тому числі від ДСНС 16 од. техніки та 81 чол. особового складу. До рятувальних робіт залучена кінологічна служба ДП Мобільно-рятувальний центр та рятувальники КМДА. При пошукових роботах використовується тепловізор та запроваджуються хвилини тиші.
Охорону місця події здійснює Національна поліція.

Станом на 23:30 — врятовано ще 1 особу.

Станом на 07:00 на місці події працюють 28 од. техніки та 208 чол., у тому числі від ДСНС 25 од. техніки та 160 чол. особового складу. Пошуково-рятувальні роботи проводяться у безперервному режимі.

Таким чином, врятовано 6 осіб.

«Громадське радіо» мало змогу побачити першого витягнутого з-під завалів хлопця. Про те, як тривали рятувальні робот протягом вечора 25 лютого та ночі, читайте в ексклюзивному репортажі «Громадського радіо».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+