Слухати

Стартував інформаційний проект «Без броні» на допомогу бійцям АТО

26 лютого 2016 - 16:49
Громадська організація STUDENA запустила проект «Без броні». Він дозволить знайти необхідну інформацію про центри, які надають медичну, психологічну та юридичну підтримку бійцям
Стартував інформаційний проект «Без броні» на допомогу бійцям АТО  / Новини на Громадському радіо

На сайті bezbroni.net розміщена карта, на якій позначено місце розташування таких центрів по всій Україні. Система фільтрів дозволяє проводити пошук по області, місту і типу організації. На сайті також вказана різна інформація про кожного центрі допомоги: контактні дані, адреси, графік роботи, кількість фахівців та послуги, що надаються, пише vchasnoua.com.

Сервіс дозволяє самостійно наносити на карту нові центри підтримки і залишати відгуки про вже відзначених. В даний час на карті вказано 180 об’єктів.

Організатори на сторінці в Facebook відзначають, що «обдзвонили кожну ініціативу, щоб переконатися, що вона працює» і «працює ефективно».

«На сайті немає організацій-пустушок, всі вони реальні і діючі. Наші співробітники будуть поповнювати базу кожен день, додаючи все більше і більше державних і недержавних організацій»,  — свідчить повідомлення в соцмережі.

 

 

Настала ця мить! Ще тепленький, щойно з розробницьких майстерень — cайт нашого проекту: ☀БАЗА ПЕРЕВІРЕНИХ ІНІЦІАТИВ Д…

Опубликовано Без Броні: спільна база допомоги ветеранам АТО 24 февраля 2016 г.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+