Слухати

Стартував інформаційний проект «Без броні» на допомогу бійцям АТО

26 лютого 2016 - 16:49
Громадська організація STUDENA запустила проект «Без броні». Він дозволить знайти необхідну інформацію про центри, які надають медичну, психологічну та юридичну підтримку бійцям
Стартував проект «Без броні» // bezbroni.net

На сайті bezbroni.net розміщена карта, на якій позначено місце розташування таких центрів по всій Україні. Система фільтрів дозволяє проводити пошук по області, місту і типу організації. На сайті також вказана різна інформація про кожного центрі допомоги: контактні дані, адреси, графік роботи, кількість фахівців та послуги, що надаються, пише vchasnoua.com.

Сервіс дозволяє самостійно наносити на карту нові центри підтримки і залишати відгуки про вже відзначених. В даний час на карті вказано 180 об’єктів.

Організатори на сторінці в Facebook відзначають, що «обдзвонили кожну ініціативу, щоб переконатися, що вона працює» і «працює ефективно».

«На сайті немає організацій-пустушок, всі вони реальні і діючі. Наші співробітники будуть поповнювати базу кожен день, додаючи все більше і більше державних і недержавних організацій»,  — свідчить повідомлення в соцмережі.

 

 

Настала ця мить! Ще тепленький, щойно з розробницьких майстерень — cайт нашого проекту: ☀БАЗА ПЕРЕВІРЕНИХ ІНІЦІАТИВ Д…

Опубликовано Без Броні: спільна база допомоги ветеранам АТО 24 февраля 2016 г.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+