Слухати

Тягнибок заявив про відновлення акції з блокування російських фур

26 лютого 2016 - 11:24
Як відомо, Кабмін після недовготривалої заборони дозволив транзит вантажного транспорту, зокрема російських вантажівок, по території України з 25 лютого
Тягнибок заявив про відновлення акції з блокування російських фур / Новини на Громадському радіо

«26 лютого 2016 року ВО «Свобода» відновлює загальноукраїнську акцію з блокування проїзду російських вантажних автомобілів територією України у зв’язку зі зрадницькою, капітулянтською позицією уряду Яценюка та міністра транспорту Пивоварського», — заявив Тягнибок.

Він також закликав «патріотів України, громадські організації та усіх небайдужих долучитися до акції з блокування російських фур».

Міністерство інфраструктури домовилося з громадськими активістами про припинення блокування руху російського вантажного транспорту, який прямує транзитом через Україну. Про це повідомив керівник департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Міністерства інфраструктури України Роман Хміль. Він також зазначив, що Україна не має права блокувати міжнародні транзитні вантажоперевезення через свою територію.

«Транзит, на відміну від двосторонніх перевезень, не є прерогативою України, щоб його блокувати. Це міжнародна система торгівлі. І країни у світі домовилися, що транзит буде вільним», — додав він.
 
11 лютого громадські активісти в 10 областях України почали безстрокову акцію щодо недопущення виїзду з України в напрямку міжнародних кордонів вантажних автомобілів з номерами російської реєстрації. У відповідь на дії активістів 14 лютого російський уряд заборонив транзит українських вантажівок по своїй території. У свою чергу, Кабінет Міністрів України від 15 лютого прийняв дзеркальні заходи і тимчасово призупинив транзит вантажівок Росії по Україні.

Україна і Росія домовилися про повернення заблокованих на кордонах водіїв.

На засіданні уряду 24 лютого Кабінет міністрів України дозволив транзит вантажного транспорту, включаючи російські вантажівки, по своїй території з 25 лютого і доручив Міністерству внутрішніх справ забезпечити безпеку руху транзитних потоків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+