Слухати

У «ЛНР» окремим категоріям видаватимуть «адресні довідки»

26 лютого 2016 - 19:43
Громадяни деяких категорій, що проживають на території «ЛНР» без реєстрації, зможуть отримати тимчасове посвідчення особи, починаючи з 1 березня 2016 року
У «ЛНР» окремим категоріям видаватимуть «адресні довідки» / Новини на Громадському радіо

Громадяни деяких категорій, що проживають на території «республіки» без реєстрації, зможуть отримати тимчасове посвідчення особи, починаючи з 1 березня 2016 року.
Про це пише інтернет-видання 0642 з посиланням на начальника управління міграційної служби «МВС «ЛНР» Павла Сухіна.

«З’явилися категорії громадян, які раніше не підпадали під категорію осіб, які можуть отримати паспорт «ЛНР». Є люди, які залишились без документів, що засвідчують особу. Було прийнято рішення про розробку тимчасової інструкції про видачу тимчасового посвідчення особи — адресної «довідки», — розповів Сухін.

Він пояснив, що «адресна довідка буде видаватися особам, які не мають реєстрації за місцем проживання на території «ЛНР», але фактично проживають тут досить тривалий час. У тому числі й ті, які проживали на території України за паспортами СРСР зразка 1974 року».

Довідка видаватиметься при зміні імені, при втраті паспорта громадянина України, а також особам, які повернулися на постійне проживання до України з постійного місця проживання за кордоном. У ній будуть відображатися такі особисті дані, як: прізвище, ім’я, по батькові громадянина, дата і місце його народження, дані про документ, яким людина раніше документувався, фактичне місце проживання, за яким він був зареєстрований раніше. За бажанням особи в ній можуть бути вказані діти віком до 16 років.
Ця «довідка» буде тимчасовим документом, дійсний тільки на території «ЛНР», і буде видаватися терміном на півроку з можливістю подальшого продовження.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+