Слухати

Волонтери показали, як зимують люди за 1 км від Донецького аеропорту / Новини на Громадському радіо

Волонтери показали, як зимують люди за 1 км від Донецького аеропорту

27 лютого 2016 - 10:19
На сьогодні в селищі Опитне залишаються 56 мирних жителів, які живуть в підвалах багатоповерхових будинків і зруйнованих приватних будинках

«Селище Опитне — один з найбільш наближених до терміналів Донецького аеропорту населений пункт, який ось уже півтора року перебуває в зоні відкритих бойових дій.
На сьогоднішній день в селищі залишаються 56 мирних жителів, які живуть в підвалах багатоповерхових будинків і зруйнованих приватних будинках. З травня 2014 року вони живуть без світла, газу води, опалення, транспортної та медичної інфраструктури. На пожежі в селищі не виїжджають пожежні. Люди живі завдяки гуманітарній допомозі від волонтерів та міжнародних організацій», — зазначає один з авторів відеорепортажу волонтер Євген Каплін, який виклав його у мережу. 

За його словами, фільм був знятий тиждень тому.

bez_imeni3.png

У підвалі / З відео Євгена Капліна
У підвалі
З відео Євгена Капліна

bez_imeni_33.png

Будинок в Опитному / З відео Євгена Капліна
Будинок в Опитному
З відео Євгена Капліна

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+