Слухати

Бійці ЗСУ на полігоні зіграли джаз для побратимів

28 лютого 2016 - 13:27 113
Після участі в АТО на Донбасі до складу військового оркестру не повернувся тромбоніст Дмитро Руденко

Військовий оркестр просто неба виступив перед бійцями із 30 окремої гвардійської механізованої бригади на Рівненському полігоні. Відео, де бійці зіграли фрагмент з концерту для ударної установки з оркестром Ларрі Ніка, надане самою бригадою, повідомляє агенство ВВС Україна.

Після реформування Збройних сил у 2012 році оркестр скоротили. Пізніше музиканти брали участь в Антитерористичній операції. З Донбасу не повернувся тромбоніст Дмитро Руденко. А двоє із бійців на відео продовжують служити, попри поранення, йдеться у повідомленні. 

Як розповіли журналістам у підрозділі, складними є не лише музичні твори, які грають музики у камуфляжі, але й історія колективу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+