Слухати

Донбас повністю розмінують не раніше ніж за 10 років, — сапер Зубаревський

28 лютого 2016 - 18:56
Під час відходу бойовики залишають так звані розтяжки та міни
Донбас повністю розмінують не раніше ніж за 10 років, — сапер Зубаревський / Новини на Громадському радіо

Для повного розмінування Донбассу потрібен не один мільярд гривень і не менше 10-15 років. Таку думку в ефірі «Громадського радіо» виразив полковник Сергій Зубаревський, начальник групи координації протидії саморобним вибуховим пристроям, Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України.

«Я думаю, що розмінування Донбасу потягне не один мільярд гривень. А про повну безпеку життєдіяльності громадянам можна говорити через 10-15 років», — сказав пан Зубаревський. 

Розмінування території Донецької та Луганської областей є одним з основних пунктів Мінських домовленостей з врегулювання конфлікту на Донбасі. 

Нагадаємо, населений пункт Широкине Донецької області повністю перейшов під контроль ЗСУ. Зараз там ведуться роботи з розчищення та розмінування території. Під час відходу бойовики на території села встановили так звані розтяжки та міни. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+