Слухати

Активістів, затриманих на адмінкордоні з анексованим Кримом, звільнили / Новини на Громадському радіо

Активістів, затриманих на адмінкордоні з анексованим Кримом, звільнили

29 лютого 2016 - 16:16
Загалом активістів Українського культурного центру, що працють у Криму, російські спецслужби протримали близька двох годин

Про це повідомляє Кримська правозахисна група на своїй сторінці у Facebook.

«Трьох активістів, які були затримані сьогодні вранці на кордоні з Кримом, після затримання обшукали. В Михайла Батрака переписали всі контакти з мобільного телефону. Михайла Батрака спецслужби РФ спочатку не хотіли пускати на півострів через те, що раніше він написав відмову від російського громадянства. Загалом активістів протримали на кордоні з Кримом біля двох годин. Після цього усіх трьох відпустили. Ніяких документів із претензіями людям не надали».

Нагадаємо, трьох активістів Українського культурного центру: Михайло Батрака, Галину Балабан та Ірину Данилович, — затримали сьогодні вранці на адміністративному кордоні з Кримом.

Минулого тижня повідомлялося про затримання на адмінкордоні з Кримом активіста Українського культурного центру Вельдара Шукурджієва.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+