Слухати

Цементний завод в Ясинуватій вивезли до Росії, — розвідка

29 лютого 2016 - 13:36 153
За даними розвідки, станом російські військовослужбовці незаконно вивезли з Донбасу щонайменше шість підприємств

Російських військовослужбовців демонтувала та вивезла до Російської Федерації обладнання цементного заводу, розташованого у населеному пункті Ясинувата Донецької області. Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України.

«Зафіксовано нові факти розкрадання та вивезення з території тимчасово окупованих районів України до Росії обладнання та матеріально-технічних засобів промислових об’єктів. 27 лютого ц.р. група російських військовослужбовців демонтувала та вивезла до Російської Федерації обладнання цементного заводу, розташованого у н. п. Ясинувата», — йдеться у повідомленні.

Раніше українська розвідка заявляла про те, що на підконтрольних бойовикам районах Луганської області триває демонтаж та вивезення на територію Росії виробничих потужностей щонайменше шести підприємств, а саме: ЗАТ «Луганський машинобудівний завод ім. Пархоменка», ВАТ «Машинобудівний завод–100», ДП «ЦКБМ Донець», ПАТ «Завод гірськорятувальної техніки «Горизонт»», ПАТ «Луганськтепловоз» та ТОВ «ПОЛІ-ПАК», передає Укрінформ

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+