Слухати

Кримські татари на суді розповіли про нелюдські умови утримання в СІЗО

29 лютого 2016 - 14:23
Звинувачені розповіли, що в їжі, якою їх годують, плавають таргани, а в ліжках завелися клопи та блохи, від яких «уся постільна білизна у крові»
Кримські татари на суді розповіли про нелюдські умови утримання в СІЗО / Новини на Громадському радіо

У понеділок, 29 березня, у Верховному суді окупованого Росією Криму пройшли чотири слухання у справі чотирьох кримців — Енвера Бекірова, Вадима Сірука, Куку Емір-Усейна, Мусліма Алієва — яких ФСБ звинувачує у тероризмі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє кримський правозахисник Еміль Курбедінов. 

За його словами, звинувачені розповіли, що в їжі, якою їх годують, плавають таргани, а в ліжках завелися клопи та блохи, від яких «уся постільна білизна у крові». У зв’язку із завантаженістю камер утримуваним бракує ліжок, через що вони змушені спати по черзі:

«Розглядалися апеляційні скарги адвокатів на постанову Київського районного суду Сімферополя про арешт. На жаль, Верховний суд Криму прийняв доводів захисту і залишив в силі рішення суду про арешт. В ході слухань, самі підозрювані, також висловилися про надуманих звинуваченнях фсб, фабрикації справ і нелюдські умови утримання в СІЗО», — написав Курбедінов. 

Нагадаємо, 12 лютого в Криму ФСБ РФ провела обшуки у кримських татар, у результаті яких були затримані та звинувачені у тероризмі Емір Усейн Куку, Вадим Сірук, Енвер Бекіров, Ельдар Селямієв та Муслім Алієв. 

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, 18 лютого в Криму знову був обшук в кримських татар: забрали електроніку. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+