Слухати

На врученні премії «Оскар» Lady Gaga заспівала про насильство над жінками

29 лютого 2016 - 11:38
Пісня «Till it happens to you» з фільму «Мисливські угіддя» розповідає про масові випадки згвалтувань в студентських містечках
На врученні премії «Оскар» Lady Gaga заспівала про насильство над жінками / Новини на Громадському радіо

Віце-президент США Джо Байден вийшов на сцену, щоб проголосити промову про проблему насильства над жінками:

«Багато жінок у студмістечках стають жертвами домагань. Я прошу вас приєднатися до мене і президента Обами та попросити: давайте змінимо культуру! Ми можемо і мусимо зробити це, щоб більше не було скривджених жінок. Кожен має запитати себе: що я зробив для цього?», – сказав політик.

Після цього він запросив на сцену американську співачку Lady Gaga. Вона виконала пісню, номіновану на «Оскар», — «Till it happens to you» з фільму «Мисливські угіддя». Цей документальний фільм розповідає про масові випадки згвалтувань в студентських містечках. 

Відео з каналу Lady Gaga News на Youtube:

Нагадаємо, це вже 88-ма церемонія вручення премії «Оскар» Американської Академії кінематографічних мистецтв і наук. Цьогоріч вона проходила у театрі «Долбі» в Лос-Анджелесі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+