Слухати

У Дніпропетровську на мітинг вийшли 2 тисячі працівників космічної галузі

01 березня 2016 - 18:37
Близько двох тисяч працівників КБ «Південне» пройшли стрункою колоною вздовж проспекту Олександра Поля (Кірова) до стін облдержадміністрації
У Дніпропетровську на мітинг вийшли 2 тисячі працівників космічної галузі / Новини на Громадському радіо

Трударі космічної галузі вимагають поновлення на посаді екс-директора КБ Олександра Дегтярьова, якого десять днів тому було звільнено за наказом Голови державного космічного агентства України. Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» з Дніпропетровська. Люди масово взяли адміністративні відпустки, з тим, аби висловити можновладцям свої вимоги. 

kbyu5.jpg

Колона мітингуючих / «Громадське радіо»
Колона мітингуючих
«Громадське радіо»

«Мы пришли сюда потребовать, чтобы обладминистрация поддержала коллектив КБ «Южное» и оставила нашего директора на посту генерального конструктора и генерального директора КБ «Южное». Это единственное требование»,розповів учасник мітингу Олександр Новгородов.

Конкурс на заміщення посади генерального директора конструкторського бюро відбудеться наступного тижня. Але колектив конструкторського бюро із рішенням про звільнення Олександра Дегтярьова не погоджується категорично.

m.jpg

Мітингуючі / «Громадське радіо»
Мітингуючі
«Громадське радіо»

Наразі на сайті Президента України активно набирає підписи електронна петиція про відновлення О. В. Дегтярьова на посаді генерального конструктора та генерального директора.

Більше того, працівники КБ вважають, що кадрові зміни можуть обернутися для бюро  справжньою катастрофою. 

«Мы беспокоимся, что может быть уменьшено количество контрактов. Все контракты, которые подписаны на сегодняшний день, подписаны от его лица. Он является гарантом выполнения этих контрактов. А другой человек просто не справится. Ему не поверят. Наши заказчики могут отозвать», говорить учасник мітингу Олександр Новгородов.

kbyu6.jpg

Мітинг / «Громадське радіо»
Мітинг
«Громадське радіо»

Керівництво КБ причини звільнення генконструктора, озвучені головою НКАУ на прес-конференції минулого тижня — неуспішність проектів та збутковість КБ — вважає надуманими.

«Мы не видим логики в действиях головы космического агентства. Много предприятий отрасли находится в тяжелом положении — и по задолженностям по зарплате, и по показателям. Но таких действий ни к одному предприятию не предпринималось», — розповів «Громадському радіо» перший заступник генерального конструктора Євген Курячий.

Як повідомляє кореспондент «Громадського радіо», під стінами ОДА представники КБ зачитали резолюцію, де вимагають сприяти поновленню Деттярьова на його посаді, припинити деструктивну діяльність ДКАУ та звільнити його директора — Любомира Сабодаша.

Документ в облдержадміністрації завізували та повернули мітингуючим. Копії пообіцяли передати губернатору.

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+