Слухати

Жителі непідконтрольного Первомайська повідомляють про масові крадіжки

01 березня 2016 - 16:55
Про це вони пишуть о соцмережах
Жителі непідконтрольного Первомайська повідомляють про масові крадіжки / Новини на Громадському радіо

«Чим займається наша поліція у місті? Більше тижня вже в будинку чистять квартири на 1-2-х поверхах, в нахабну розрізають плівку і залазять…, навіть в житлові були випадки. Сьогодні в черговий раз намагалися винести на другому поверсі у сусідів, з ранку сьогодні складали протокол, людина яка стежила за однією з квартир дала свідчення, а толку від цього нуль, з тієї причини що за законом заяву про крадіжку приймають тільки від господарів», — повідомив місцевий житель.

kradizhky.png

Жителі Первомайська повідомляють про масові крадіжки / vk.com
Жителі Первомайська повідомляють про масові крадіжки
vk.com

«На Леніна 66 майже весь під’їзд розкрили…квартири, і завали у під’їзді заваді не стали. Це тільки ремонтникам завали непереборна перешкода, а мародерам це не заважає», — додала ще одна користувачка.

kradizhky2.png

У Первомайську обкрадають квартири / vk.com
У Первомайську обкрадають квартири
vk.com

Зазначимо, що у приватній бесіді, жителька сусіднього Стаханова зазначила «Громадському радіо», що у місті з початком бойових дій сильно зріс рівень злочинності. Заяви постраждалих, так звана «народна міліція» приймає, але справи не розслідуються.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+