Слухати

Боєць АТО презентував в Ужгороді фотовиставку про війну і книги

02 березня 2016 - 11:49
«Духовна війна: озброєні книгою» — так називається фотовиставка ужгородця Сергія Братасюка, учасника АТО, що відкрилась у Закарпатській обласній бібліотеці
Боєць АТО презентував в Ужгороді фотовиставку про війну і книги / Новини на Громадському радіо

На світлинах — військові, що читають. Автор робіт, боєць 128 гірсько-піхотної бригади, більше року пробув у зоні АТО і привіз звідти 1,5 тисячі світлин. Усі поділив за тематикою. У бібліотеці ж презентував ті, що показують життя військових та їхнє спілкування з книгами. Стверджує: книга допомагає і на війні, і після повернення додому.

img_6435_0.jpg

Фото Сергія Братасюка /
Фото Сергія Братасюка

«Книга на війні допомагає відволіктись від тієї обстановки, там досить депресивний район… сама ситуація, скажемо так, не весела… Помітив: у подальшому, хто повернувся із зони АТО, вони легше адаптувалися до мирного життя», — говорить боєць. 

img_6438.jpg

Сергій Братасюк / «Громадське радіо»
Сергій Братасюк
«Громадське радіо»

Працівники Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки завжди беруть активну участь у різних заходах на підтримку бійців АТО і нерідко самі виступають організаторами подібних подій. Працівниця бібліотеки Євгенія Напуда зазначила, що ідею відкрити таку фотовиставку весь колектив сприйняв дуже радо:

«Це дуже особливо і нам була велика честь, що фотовиставка сержанта 128 бригади Сергія Братасюка презентувалася саме в нашій бібліотеці. На фотографіях — читаючі солдати. Ці фотографії несуть світло і добро, і ще раз показують, що, незважаючи на ті страшні події, ті надзвичайно складні ситуації, які оточують бійців зараз, вони знаходять час на читання, для того, щоб відволіктися від усього того. І це ще раз показує, що українці — читаюча нація».

img_6434.jpg

Фото Сергія Братасюка /
Фото Сергія Братасюка

Автор світлин розповів «Громадському радіо», що трохи згодом виставка, мабуть, переїде у бібліотеку Мукачева, адже така пропозиція уже надійшла від її працівників.

Ольга Павлова з Ужгорода для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+