Слухати

Бойовики розбирають житлові будинки для будівництва укріплень, — Тимчук

02 березня 2016 - 10:15
В останніх числах лютого 2016 року, так званий «9-й полк 1-го армійського корпусу ДНР» (місце тимчасової дислокації полку — Новоазовський район) було проінспектовано «відомчими комісіями»
Бойовики розбирають житлові будинки для будівництва укріплень, — Тимчук / Новини на Громадському радіо

Ці комісії очолювали командувач «1 АК» генерал-майор ЗС РФ Валерій АСАП і представник керівництва «головної військової прокуратури ДНР» Магир Ахметов.

Про це повідомляє голова «Інформаційного опору» Дмитро Тимчук.

«Комісіями проведено інспектування передових позицій бойовиків в районі Широкино-Коминтерново. Під час інспекції було викликане «з відпустки» командир 2 батальйону 9 полку з позивним «Шаман», для дачі пояснень за фактами «мародерства і морального розкладання особового складу» зазначеного батальйону», — пише він.

«Після візиту комісій бойовиками було активізовано інженерне обладнання передових позицій. У селищах Саханка і Коминтерново бойовики обладнали посилені КНП (командно-спостережні пункти), при цьому інженерні роботи велися дві доби поспіль, включаючи нічний час — з використанням будматеріалів, отриманих при розбиранні приватних будинків в даному районі», — зазначає Тимчук.

«В даний час всі будівельні, ремонтні роботи та інженерне обладнання позицій бойовиків в Новоазовському районі виконуються за рахунок мародерства, розбирання сільськогосподарських споруд і будівель різного призначення. Повністю розграбована школа в н.п. Коминтерново», — додав голова «Інформаційного опору».

 

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».Активность российско-террористических войск фиксируется в шир…

Опубликовано Дмитрием Тымчуком 1 марта 2016 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+