Слухати

Пасажирів потягу «Ясинувата-Луганськ» призивають до «армії «ДНР»?

02 березня 2016 - 12:07
Повістку до армії так званого «обласного військового комісаріату» Донецька оприлюднила користувачка соцмережі Тетяна Фоміна
Пасажирів потягу «Ясинувата-Луганськ» призивають до «армії  «ДНР»? / Новини на Громадському радіо

Відповідна інформація розміщена у групі «Окупований Луганськ».

Під фотографією з так званою «повісткою» дівчина пояснює, що її вручили братові, коли той вчора вирішив проїхатись потягом з Ясинуватої до Луганська. Після перевірки по базах хлопцю видали цей «документ».

У ньому зазначається, що до «обласного військового комісаріату» треба явитись негайно, а ухилення від виконання наказу є кримінальним злочином.

povestka_dnr.jpg

 З потягу до «армії «ДНР»? / vk.com
З потягу до «армії «ДНР»?
vk.com

Зазначимо, що зараз знайти цей запис на сторінці користувачки неможливо. Ймовірно, вона видалила повідомлення, яке не могло не привернути уваги. Цікаво, що у графі «місце роботи» у дівчини вказана залізниця.

fomina.png

Сторінка Тетяни Фоміної / vk.com
Сторінка Тетяни Фоміної
vk.com

Нагадаємо, учора, 1 березня, був запущений потяг між Луганськом та Ясинуватою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+