Слухати

Розвідника 92 ОМБр «Крима» суд залишив під вартою

02 березня 2016 - 20:36
Павлу Довженко на псевдо «Крим», якого звинувачують в організації нападу на ЗМГ «Щастя» в вересні, не змінили запобіжний захід
Розвідника 92 ОМБр «Крима» суд залишив під вартою / Новини на Громадському радіо

img_4961.jpg

Павло Долженко на псевдо \"Крим" / Громадське радіо
Павло Долженко на псевдо «Крим»
Громадське радіо

Напередодні суд постановив відпустити під домашній арешт побратима Павла Долженко старшину розвідроти 92 бригади Олександр Свідро на псевдо «Змій».

За словами представника захисту та колишнього бійця 92 ОМБр Леоніда Маслова, рішення залишити під вартою Павла Долженко в той час, коли Олександра Свідра відпустили, абсолютно нелогічне:

«У «Крима» соціальні зв’язки більш потужні ніж у «Змія», бо в нього («Крима») двоє неповнолітніх дітей й на утриманні є мати, а у «Змія» дорослий син. В решті абсолютно ідентичні особистості, справи, все ідентично, але не випускають (Павла Долженко — прим. автора). Я можу зробити припущення, що на суд чинився тиск після вчорашньої ганьби.

За словами Маслова, суд ігнорував наявність реабілітуючих обставин, зокрема алібі. В якості обґрунтування надається висновок експерта щодо допиту Павла Долженко на поліграфі, але Леонід Маслов стверджує, що в самих відповідях немає нічого, що підтверджувало б цей висновок, до того ж вони додаються лише частково. Та частина відповідей, що свідчить на користь підозрюваного взагалі відкидається.

Наразі Павла Долженко залишили під арештом на 60 діб. Він утримуються в Бахмутськом СІЗО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+