Слухати

У Дніпропетровську демобілізовані не хочуть сідати за кермо тролейбусів

02 березня 2016 - 11:26
Більше як три місяці тому у тих, хто повернувся з зони АТО, з'явилася можливість перекваліфікуватися на водіїв громадського транспорту. Однак попиту такі курси серед учорашніх бійців не мають
У Дніпропетровську демобілізовані не хочуть сідати за кермо тролейбусів / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» з Дніпропетровська.

marshrutky_1_0.jpg

Станіслав Робота  / «Громадське радіо»
Станіслав Робота
«Громадське радіо»

«Протягом цих трьох місяців навчалися всього 14 учасників бойових дій, повідомив заступник начальника Управління інфраструктури Дніпропетровської облдержадміністрації Станіслав Робота. — Є потреба значна у водіях, ми готові брати на автотранспортні підприємства на стажування і в подальшому на працевлаштування, але, як ми бачимо, немає заявок попиту. Можливо, не всі ще знають, що є така можливість». 

За інформацією Управління інфраструктури, запит перевізників надійшов на 100 водіїв громадського транспорту. Перевізники готові працевлаштовувати демобілізованих, якщо останні пройдуть двомісячні курси, де отримають категорію «Д».

«Ми готові розглядати кожне резюме і працевлаштовувати учасників бойових дій, залучати до роботи на громадському транспорті», — розповів Станіслав Робота. 

Для того, щоб записатися на курси, бійцям достатньо прийти до Департаменту соцзахисту свого районного центру з копією паспорта, ІНН та довідкою учасника бойових дій.

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+