Слухати

У Мінську підписали документи щодо розмінування та бойових навчань

02 березня 2016 - 15:28
У Мінську завершена сьогоднішня робота Тристоронньої контактної групи. За її результатами підписано два документи
У Мінську підписали документи щодо розмінування та бойових навчань / Новини на Громадському радіо

Про це  повідомляє прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер. 

За її словами, у першій угоді мова йде про припинення навчань з бойовою стрільбою уздовж 30-ти кілометрової зони вздовж лінії зіткнення.

«Представники окремих районів Донецької та Луганської областей спільно з представниками збройних сил Російської Федерації регулярно проводять такі навчання. Постріли під час таких навчань мають провокаційний характер і можуть спричинити за собою відповідну реакцію точно так само, як і залпи гармат під час бойових дій. Крім того, СММ ОБСЄ фіксує всі постріли, які мають місце уздовж лінії зіткнення», — зазначила вона.

Вона підкреслила, що Україна не веде навчань в цій частині Донбасу.

Ця угода вступає в силу з 4 березня 2016 року.

Друге рішення стосується технічних аспектів завершення розмінування на 12 узгоджених ділянках уздовж лінії зіткнення.

«У цьому документі детально розписані всі деталі робіт з розмінування, включаючи огорожу та маркування територій, уражених мінами в безпосередньо близькості від контрольно-пропускних пунктів», — пише вона.

Дарка Оліфер зазначила, що від України документи підписав Леонід Кучма, від ОБСЄ — Мартін Сайдік, від Росії — Борис Гризлов.

До зустрічі міністрів закордонних справ країн Нормандської четвірки, яка відбудеться 3 березня 2016 року в Парижі, документи повинні бути завізовані Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким.

 

 

В Минске завершена сегодняшняя работа Трехсторонней контактной группы. Сегодня подписаны два документа.В первом согла…

Опубликовано Даркой Олифер 2 марта 2016 г.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+