Слухати

У Ставрополі судитимуть блогера, який стверджував, що Бога не існує

02 березня 2016 - 12:27
Восени 2014 року блогер Віктор Краснов написав у соцмережі коментар незнайомцю зі словами «Бога немає», а також назвав Біблію в суперечці «збіркою єврейських казок»
У Ставрополі судитимуть блогера, який стверджував, що Бога не існує / Новини на Громадському радіо

«Чоловік, якому був адресований коментар Краснова, написав заяву на блогера у правоохоронні органи. За словами блогера, позивач на момент спору був студентом юридичного факультету», — пише meduza.io.

krasnov2.jpg

Віктор Краснов / vk.com
Віктор Краснов
vk.com

Зазначається, що Краснов провів місяць у психіатричній лікарні, за підсумками якого його визнали осудним. Лінгвістична експертиза коментаря блогера показала, що в ньому міститься образа почуттів співрозмовника.

Відповідальність за «образу почуттів віруючих» (ст. 148 КК) була введена після процесу над учасницями групи Pussy Riot. Стаття передбачає покарання у вигляді великого штрафу і позбавлення волі на строк до трьох років.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+